Вживання достатньої кількості рідини важливо для здоров’я. Перераховані сім позитивних наслідків від пиття води натщесерце, відразу після пробудження.

Очищення

Як пише видання Focus, вночі тіло відновлюється і виводить токсини. Якщо пити воду вранці натщесерце, це допоможе “вимивати” шкідливі речовини. Вживання достатньої кількості води також допомагає регенерації м’язів і нових клітин крові.

Поліпшення обміну речовин

Вода натщесерце збільшує швидкість метаболізму на 24%, йдеться в матеріалі видання. Більш високий метаболізм сприяє поліпшенню роботи травної системи. Це допоможе набагато легше схуднути. З цією метою воду краще пити теплою.

Позбавлення від печії і розлади

Порушення травлення викликаються підвищеною кислотністю в шлунку. Якщо кислота потрапляє в стравохід, відчувається неприємний присмак. Якщо пити воду натщесерце відразу після пробудження, кислота розбавляється і запобігає печію. Пиття допомагає підготувати шлунок до сніданку.

Поліпшення стану шкіри

Недолік рідини призводить до передчасної появи зморшок і збільшення пор. Видання посилається на дослідження, згідно з яким 500 мл води натщесерце значно стимулює кровообіг і “змушують шкіру сяяти”.

Здоров’я волосся

Недолік рідини може зробити величезний вплив на ріст волосся. Вода становить чверть ваги волосся і постачає його вологою зсередини. Недолік рідини призводить до тонким і ламким волоссю. У будь-якому випадку дуже важливо достатньо пити протягом дня, але вода натщесерце робить ще більший вплив на волосся, пише Focus.

Профілактика каменів у нирках і сечовому міхурі

Питна вода відразу після пробудження також важлива для запобігання утворенню каменів у нирках та інфекцій сечового міхура. Достатня кількість рідини розбавляє шлункову кислоту і виводить токсини з організму, які можуть бути причиною каменів в нирках і інфекцій.

Зміцнення імунної системи

Пиття води натщесерце допомагає підтримувати баланс лімфатичної системи. Це знижує сприйнятливість до патогенів і хвороб.