Медики розповіли, як ефективно захиститися від грипу, перебуваючи на роботі. Необхідно вдаватися до різних засобів і використовувати в тому числі ароматичні ефірні олії, що вбивають бактерії.

Андрій Тяжельников, розповів про ситуацію. Восени традиційно відзначений сплеск захворюваності на ГРВІ та грип. З цієї причини рекомендується скоротити рукостискання і обійми. Слід якомога частіше мити руки, при цьому робочий стіл треба періодично обробляти дезінфікуючими серветками.

Марлеві маски неефективні в якості міри захисту від зараження, але їх треба використовувати вже хворій людині, щоб не поширювати віруси. Пов’язки потрібно міняти через кожні дві-три години. Корисно використовувати олію чайного дерева, мирри, евкаліпта, кедра, хвої або ялівцю.

Названі склади мають речовини, котрі ефективно захищають від вірусів грипу. Вони володіють заспокійливим ефектом, з цієї причини дані компоненти можна застосовувати на роботі. У комплексні заходи, спрямовані на профілактику грипу та захисту від ГРВІ, входить також вакцинація населення.