ГоловнаНовини Здоров'яМедики розповіли про ефективний захист від грипу на роботі

Медики розповіли про ефективний захист від грипу на роботі

Медики розповіли, як ефективно захиститися від грипу, перебуваючи на роботі. Необхідно вдаватися до різних засобів і використовувати в тому числі ароматичні ефірні олії, що вбивають бактерії.

Застуда

Андрій Тяжельников, розповів про ситуацію. Восени традиційно відзначений сплеск захворюваності на ГРВІ та грип. З цієї причини рекомендується скоротити рукостискання і обійми. Слід якомога частіше мити руки, при цьому робочий стіл треба періодично обробляти дезінфікуючими серветками.

Марлеві маски неефективні в якості міри захисту від зараження, але їх треба використовувати вже хворій людині, щоб не поширювати віруси. Пов’язки потрібно міняти через кожні дві-три години. Корисно використовувати олію чайного дерева, мирри, евкаліпта, кедра, хвої або ялівцю.

Читайте також:  Вчені визначили ідеальну схему харчування проти зайвої ваги

Названі склади мають речовини, котрі ефективно захищають від вірусів грипу. Вони володіють заспокійливим ефектом, з цієї причини дані компоненти можна застосовувати на роботі. У комплексні заходи, спрямовані на профілактику грипу та захисту від ГРВІ, входить також вакцинація населення.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News