Медики розповіли про головні переваги холодного душу для здоров’я. Як виявилося, вода низьких температур сприяє викиду кортизолу, який допомагає легше справлятися зі стресовими ситуаціями.

Про те, що холодний душ – ідеальний спосіб загартовування, знають багато, але для непідготовленої людини це заняття є сумнівною розвагою. Привчатися до цієї процедури слід поступово. Коли звичка сформується, можна буде не тільки отримати задоволення, але також поправити фізичне і психологічне здоров’я.

Медики рекомендують мити голову теплою водою, а ось обполіскувати волосся прохолодною. Це дозволить зробити його більш міцним і сильним. Крім цього холодна вода допомагає шкірі зберегти природний жировий баланс. Прохолодний душ також покращує кровообіг, підвищує пізнавальні здібності і сприяє зміцненню імунітету.

Більш того, холодна вода стимулює вироблення гормону норадреналіну. Він підсилює приплив енергії до м’язових тканин і покращує мозкову діяльність. Також прохолодний душ тренує волю і сприяє зниженню ваги. Крім цього холодний душ вранці гарантує бадьорість на цілий день і дарує прекрасний настрій.