ГоловнаНовини Здоров'яМедики розповіли про головні звички для збереження краси та молодості

Медики розповіли про головні звички для збереження краси та молодості

Медики розповіли про головні звички, наявність яких дозволить протягом тривалого періоду часу зберігати красу і молодість. Не обов’язково для відповідного результату вдаватися до дорогих засобів і послуг.

Харчування

Перш за все фахівці закликають регулярно виконувати зарядку після пробудження, притому досить і 15 хвилин. За допомогою такої практики можна забезпечити собі заряд бадьорості на весь день, стимулювати кровообіг і поліпшити обмінні процеси в організмі. Важливим фактором виступає і правильний режим сну, особливо скорегувати його потрібно при швидкій стомлюваності і нездатності виспатися навіть при пізньому пробудженні. Оптимально приділяти нічному відпочинку близько 8 годин. Зміни в кращу сторону можна буде спостерігати вже через місяць відповідної практики.

Читайте також:  Лікар розкрив перші симптоми пухлини мозку

Правильне харчування не має на увазі під собою дієту, просто в раціон повинні входити поживні продукти, які не містять шкідливих речовин. Краще відмовитися від фаст-фуду або солодощів, додавши в повсякденне меню фрукти і овочі. Важливо забезпечувати себе позитивними емоціями, оскільки стрес робить негативний вплив на весь організм. Наявність хобі робить людину не тільки щасливішою, але і здоровішою. Важливо знайти для себе улюблене заняття і заповнювати їм вільний час.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News