У турецькому виданні Sabah поділилися інформацією щодо корисних властивостей родзинок. За словами фахівців, антиоксиданти та інші поживні речовини в ньому можуть принести користь організму.

Ізюм, який є висушеним виноградом, має масу захисних властивостей. Завдяки йому поліпшується стан шкіри людини і здоров’я кісток. Також вживання даного продукту можливо в тому випадку, коли людина дотримується певної дієти.

Адже дієтологи рідко забороняють включати його в свій раціон, навіть частіше рекомендують. Ягоди дають організму мало калорій і втамовують відчуття голоду.

За словами експертів, родзинки спалює жир і допомагає при схудненні. Також він має в своєму складі вітаміни, необхідні для зміцнення і захисту імунної системи, запобігання захворювань горла і онкологічних хвороб. Ще продукт має властивості відновлення пам’яті і підтримки необхідного рівня гемоглобіну.

Фахівці рекомендують вживати 21 ягоду в день або ж можна помістити таку кількість в воду і через добу, отримати напій з ідентичними властивостями. Ізюм може виводити всі накопичені токсини з печінки і спалювати зібраний в ній жир, запобігає захворюванням серцево-судинної системи.

Вживати родзинки можна відразу до або після прийому їжі. Фахівці стверджують, що голодування може уповільнити обмін речовин і не дати бажаного результату.

Джерело: Sabah