Медики розповіли про ознаки проблем з нирками, які багато хто може не помічати. В першу чергу необхідно звернути увагу на колір сечі і відчуття в області спини.

Ознакою проблем з нирками може бути часте сечовипускання. Якщо людина ходить в туалет більше 5 разів на день, то рекомендується звернутися до лікаря або скоротити споживання рідини. Про це говорить неприємний запах з рота. Також на мові може з’являтися характерний металевий присмак. В даному випадку рекомендується не зволікати зі зверненням до фахівців.

Через неправильну роботу нирок часто з’являються мішки під очима. Це відбувається через підвищення концентрації білка в сечі. Організм не засвоює дана речовина в повній мірі, через що воно виводиться через сечівник. Проблеми з роботою органів можуть викликати головні болі, особливо в ранковий час. Вони говорять про те, що організм не встигає вивести всю зайву рідину, через що по всьому тілу з’являються набряки.

Читайте також:  Що допомагає краще засипати: радить британський вчений Кріс Етерідж

До первинних ознак можна віднести сухість шкіри і характерний свербіж. У деяких на тлі повільного виведення рідини починають набрякати руки і щиколотки. Іноді люди з проблемами сечовидільної системи відчувають болі в області спини. В даному випадку важливо не займатися самолікуванням і не вживати знеболюючі препарати, а відразу ж звернутися до фахівців.

Джерело: actualnews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News