Медики розповіли, що багато людей починають ставити собі неправильні діагнози, коли стикаються з болями у грудях чи ділянці серця. Ці симптоми можуть сигналізувати про хвороби різних органів.

Найчастішою є ішемія, яка супроводжується больовими відчуттями за грудиною та у верхній частині живота. Вони проходять після прийому препаратів, а також виникають після фізичного чи емоційного навантаження.

Медики зазначили, що різкий біль може виникати під час міжреберної невралгії, але він не локалізується у центрі, а також може перейти у хронічну стадію. Кардіалгія виникає через проблеми з шлунково-кишковим трактом, у пацієнтів, які мають остеохондроз або вегетосудинну дистонію.

Медики додали, що порушення ритму роботи серця може бути пов’язане з аритмією, а також вказує на проблеми із серцево-судинною системою. Після коронавірусу може розвиватися тахікардія, а також дестабілізація артеріального тиску.

На гіпертонію скаржаться багато людей, але найчастіше в зоні ризику виявляються люди похилого віку. Також у цьому випадку може розвиватися вірусний міокардит, який супроводжується набряками на ногах, болями в ділянці серця та задишкою.