За словами лікаря, скорочення споживання підсолоджених напоїв може позитивно вплинути на тривалість життя.

Шлях до довголіття довгий, і за кожним кутом ховаються такі винуватці, як хвороби серця та рак. Збільшити тривалість життя можна так само просто, як скоротити споживання популярних напоїв.

Насолоджуєтеся ви прямо з пляшки або наливаєте собі склянку, у вас, мабуть, є безалкогольний напій. Серед різноманітних смаків та брендів легко заблукати у розгалуженому світі солодких напоїв. Тим не менш, освіжаючі напої можуть бути не такі сприятливі для вашого тіла та здоров’я, пише Express.

Зниження споживання цих популярних напоїв може збільшити вашу тривалість життя.

Скорочення споживання цукру, особливо солодких напоїв, може допомогти вам жити довше. Велике дослідження вивчало довгострокові ефекти солодких напоїв, у якому взяли участь майже 120 000 медичних працівників у США понад 30 років. Вони виявили, що чим менше люди споживають солодких напоїв, тим менша ймовірність того, що вони передчасно помруть від усіх причин.

Не дивно, що хитрим інгредієнтом, який робить ці напої шкідливими, є цукор. Дорослі не повинні споживати більше 30 г вільного цукру на день.

Але лікар попередив, що «ми їмо в середньому вдвічі більше», що не означає добрих новин для нашого тіла.

Використання великої кількості доданого цукру має багато наслідків для організму. Згодом ці сплески інсуліну можуть призвести до резистентності до інсуліну, що змінює те, як наш організм може реагувати на їжу. І це також може призвести до відкладення жиру у довгостроковій перспективі.

Хоча у вас може виникнути спокуса змінити улюблений солодкий напій на його дієтичний аналог, дослідження показують, що це може бути не найкращою ідеєю.