Чай слід пити без додавання в рідину цукру і солодощів. За словами медиків, звичка регулярно вживати підсолоджений чай шкодить здоровим метаболічним процесам, провокує ожиріння і хвороби.

Дієтологи вважають чай з цукром небезпечним ворогом стрункої фігури. Медики пояснюють, що швидкі вуглеводи з рідини засвоюються організмом швидше за все, що сприяє різкому зростанню рівня глюкози в крові. Постійна звичка пити чай з цукром веде до розвитку резистентності до інсуліну і, як наслідок цього несприятливого процесу, до появи різного роду небезпечних порушень у роботі внутрішніх органів і систем, зокрема, до появи надлишку жирової тканини, переддіабету і діабету другого типу.

Крім того, цукор в чаї (в чорному) не дає організму засвоювати з напою вітамін В1, життєво необхідний для нормальної роботи нервової системи.

Звичка пити солодкий чай може довести і до хвороби Альцгеймера. Дослідження групи американських вчених під керівництвом доктора Дуга Брауна завершилося вердиктом про те, що любителі пити чай з додаванням цукру на 54% більше ризикують дістати слабоумство. Зокрема, високий ризик виникнення хвороби Альцгеймера був властивий тим, хто додавав до чаю дві з половиною чайних ложок цукру.

Цими ж вченими було виявлено, що при відмові від звички додавати в чай цукор людина може без додаткових зусиль позбутися від 1.5-2 кілограмів зайвої ваги.

Джерело: МедікФорум