ГоловнаНовини Здоров'яНазвано 10 корисних властивостей меду

Названо 10 корисних властивостей меду

Дієтологи озвучили 10 корисних для людського організму властивостей меду. Варто пам’ятати, що термін зберігання даного продукту – не більше року, бо в подальшому з нього зникають всі вітаміни і збільшується рівень сахарози.

Мед

Перше, що відзначили фахівці, – мед багатий поживними речовинами. В одній столовій ложці цього продукту (близько 21 г) міститься 64 ккал і 17 г цукру, в тому числі фруктоза, глюкоза, мальтоза, сахароза, але в ньому відсутні білки, жири і клітковина.

Друга перевага – в меді, якщо він високої якості, є багато антиоксидантів, включаючи флавоноїди. По-третє, даний продукт не так шкідливий для людей з діабетом, ніж звичайний цукор.

Читайте також:  Три причини, чому потрібно їсти волоські горіхи

Четверте корисне властивість меду – завдяки його вживання в їжу приходить в норму кров’яний тиск, п’яте – знижується рівень холестерину, шосте – зменшується рівень тригліцеридів, сьоме – швидше загоюються рани і опіки.

Ще дві переваги цього продукту – він зміцнює серце, а також використовується для лікування кашлю. Крім вищесказаного, варто відзначити, що мед також ще й дуже смачний. Однак потрібно пам’ятати про його високу калорійність.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News