Сучасній людині доводиться щодня проводити в сидячому положенні приблизно 9 годин на день. Медики розповіли, як піші прогулянки можуть зробити позитивний вплив на здоров’я.

Вчені довели, у власників собак рідше виникають проблеми з серцем і судинами. З цієї причини вони живуть довше, ніж ті, хто має кішок. Це можна пояснити наявністю активного способу життя, люди частіше гуляють з вихованцями. Згідно з твердженням медиків, цього буває достатньо для стабілізації тиску і холестерину, зміцнення м’язів і підняття настрій.

Тренери зі здорового способу життя радять займатися побутовою ходьбою: відвідувати магазини, розташовані на великій відстані від будинку. Також, вирушаючи на роботу, можна або пройтися пішки до місця призначення, або вийти на одну зупинку раніше. Це позитивно позначиться на здоров’ї і стане відмінним стартом до фізичної активності.

Наступна стадія є запланованою прогулянкою на свіжому повітрі. Щоб зміцнити організм, можна використовувати палиці для скандинавської ходьби. Завдяки цьому можна зміцнити здоров’я і зменшити відчуття стресу.