Медики дали поради, як уникнути загострення серцево-судинних захворювань в жарку погоду. Саме влітку спостерігається збільшення числа інфарктів.

Висока температура, загазованість міської території, недотримання елементарних заходів безпеки — всі ці фактори підвищують ризик виникнення серцевих нападів. Медики нагадують про безпечний для здоров’я час доби до 11.00 і після 17.00. Саме тоді необхідно планувати припустимі фізичні навантаження: прогулянки в затінених парках, відвідування магазинів та ринків (по можливості не особливо віддалених від будинку), посильну роботу на дачній ділянці і інше.

Особливу небезпеку для сердечників являє різка зміна температур, тому, вважають лікарі, перед купанням у водоймах потрібно переконатися, що вода не дуже холодна. До речі, це відноситься і до прийому душу в спеку. Безумовно, необхідно стежити за харчуванням, пам’ятати, що переїдання шкодить всім, суворо дотримувати питний режим, щоб не було зневоднення організму, але уникати появи набряків. Категорично не рекомендується вживати алкогольні напої.

Читайте також:  Лікар попередив про небезпеку «підняття» імунітету

Медики Kaiser Permanente, американського дослідницького центру, після проведених спостережень порадили в умовах глобального потепління частіше вимірювати артеріальний тиск і не відкладати відвідування лікаря. Виконуючи зазначені рекомендації з’явиться можливість запобігти інфаркту в жарку пору року, повідомляє Planet today.