Медики розповіли, які саме напої заборонено вживати чоловікам після 50 років. Відмова від них дозволить представникам сильної статі довше зберегти своє здоров’я.

Медики попереджають, що в молоді роки чоловіки часто не замислюються про наслідки свого нездорового способу життя і вважають, що вони завжди будуть молодими і красивими. Однак засобу, яке б зупинило процеси старіння в організмі, поки не придумали, а значить, слід подумати про те, як зберегти здоров’я безцінне. Особливо це важливо після 50 років.

Фахівці рекомендують в першу чергу відмовитися від шкідливих напоїв. Лідером списку виявилася газована вода. Причому шкідлива не тільки солодка вода, а й мінеральна. У першій міститься велика кількість цукру і різних хімічних добавок, у другій – луг, який негативно впливає на процеси травлення.

Далі йде алкоголь. Він не тільки робить людину неадекватною, але і запускає дуже небезпечні процеси. Серед іншого спиртні напої збільшують ймовірність розвитку цирозу печінки, погіршують роботу нирок, підшлункової залози, серця і нервової системи.

Третьою у переліку виявилася кава. У перші роки вживання цього ароматного напою відчувається прилив сил, проте з часом він призводить до виснаження організму. Кава негативно впливає на нервові клітини і серцево-судинну систему. До того ж в ній містяться речовини, які є аналогами жіночих гормонів. Якщо вживати цей напій чоловікам після 50 років, може розвинутися статева дисфункція і вирости груди.Крім цього, кава загрожує проблемою з шиєю і спиною.

Замикає список магазинний сік. Цей напій можна назвати натуральним з великою натяжкою, оскільки в ньому міститься величезна кількість концентратів. При цьому в соку з магазину багато калорій, які можуть спровокувати появу зайвої ваги, про яку навряд чи мріють представники сильної половини навіть після 50 років.