Дієтологи назвали солодощі, вживання яких не пов’язане з високим ризиком набрати зайві кілограми.

Вживання солодкого дає ефект антидепресанту, що важливо в холодний і похмурий сезон. Тим, хто стежить за фігурою, експерти радять звернути увагу на чорний шоколад – він не тільки містить менше калорій порівняно з молочним, але і корисний для зміцнення судин. Мед за своєю калорійністю не поступається цукру, але він солодший і тому з’їдається менше, – до того ж в його складі містяться вітаміни, мінерали і амінокислоти.

Також потребу в солодкому може заповнити мармелад – один з найбільш низькокалорійних десертів. Завдяки вмісту в ньому пектину, що володіє властивостями абсорбенту, мармелад здатний знижувати холестерин і активізує виведення з організму небажаних компонентів.

Читайте також:  Кардіолог назвала продукти, від яких краще відмовитись після 30 років

Ще один друг тих, хто худне – зефір: дані ласощі теж відрізняються низьким рівнем калорійний, але при цьому дає організму фосфор і залізо і білок. Також дієтичним варіантом десерту по праву вважається пастила, яка володіє властивостями, близькими до зефіру та мармеладу.

Тим, хто не уявляє свого існування без солодкого, дієтологи радять включити в раціон натуральні цукати. Цей вид десерту є джерелом важливих для зміцнення імунітету, нервової системи речовин – аскорбінової кислоти, бета-каротину, токоферолу. Халва хоч і відрізняється швидше середньою, ніж низькою калорійністю, все одно немає кращих десертів з вмістом борошна і насичених жирів – у ній є вітаміни А, В, Е, і вживання халви приносить користь серцю.

Читайте також:  П'ять неприємних ознак того, що організм не отримує потрібних вуглеводів

Також в список низькокалорійних солодощів, що володіють корисними для організму властивостями експерти включили варення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СОЛОДОЩІ, ЯКІ КОРИСНІ ДЛЯ ПЕЧІНКИ

СОЛОДОЩІ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ СЕРЦЕ ВІД ХВОРОБ