Фахівці з Медичної школи Бостонського університету в США розповіли про користь рослинної їжі для здоров’я серця. Рекомендації медиків допоможуть зміцнити серцево-судинну систему і забезпечать поліпшення самопочуття.

Необхідно включити в раціон харчування овочі, фрукти, ягоди і цитрусові. Поряд з цим слід обмежити вживання страв на основі тваринних жирів, а також м’яса і продуктів з нього. Йдеться про дієту, яка передбачає харчування виключно рослинною їжею. В такому випадку зменшуються проблеми з серцем.

Фахівці піддали аналізу ехокардіографічні та дієтичні дані 2,5 тис.осіб. Вони виявили, що люди, які дотримуються запропонованої дієти, набагато менше піддавалися ризику розвитку захворювань серця. Те ж відноситься до випадків виникнення старечої деменції, а також когнітивного дисонансу.

Рекомендується, зокрема, з’їдати більше яблук, так як вони сприяють підтримці і поліпшенню пам’яті. Сумарний обсяг овочів, фруктів і ягід в раціоні дорослої людини повинен становити не менше 400 грамів на добу.

Вкрай важливо мінімізувати вживання страв, при приготуванні яких використовується тваринний жир. Корисні також різні горіхи, риба північних морів, оливкова і лляна олія.