Медики з Японії розповіли про чотири корисні звички, які здатні запобігти виникненню подагри у чоловіків. Згідно з твердженням фахівців, на появу хвороби впливає індекс маси тіла.

Медики провели експеримент, дослідивши стан здоров’я приблизно 45 тисяч чоловіків. У них вийшло виявити, що зменшення маси тіла, відмова від вживання спиртних напоїв, прийом сечогінних препаратів і правильне харчування знижують ризик появи подагри більше ніж на 70%.

Наукові співробітники взяли до уваги чотири даних фактора і змогли виявити, що найменший ризик хвороби був у людей з ІМТ не більше 25 одиниць. Експерти відзначили такі ж результати у тих, хто прийняв рішення відмовитися від алкоголю і сечогінних препаратів. Також фахівці включили в список корисні властивості DASH-дієти, що передбачає додавання в раціон харчування продуктів, збагачених клітковиною, мінералами і білками, і зниження споживання страв з великою кількістю жирів.

Читайте також:  Ці продукти допоможуть вам виглядати на 20 років молодше

Варто відзначити, медики попереджають, що при бажанні позбутися від зайвих кілограмів не рекомендується поспішати. При різкій втраті ваги можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. У нормі людина здатна втрачати від 0,5 до 1 кг за 7 днів.

Джерело: 痛風リスクが77%減る4条件 まずは減量、節酒も大事