Медики з Японії розповіли про чотири корисні звички, які здатні запобігти виникненню подагри у чоловіків. Згідно з твердженням фахівців, на появу хвороби впливає індекс маси тіла.

Медики провели експеримент, дослідивши стан здоров’я приблизно 45 тисяч чоловіків. У них вийшло виявити, що зменшення маси тіла, відмова від вживання спиртних напоїв, прийом сечогінних препаратів і правильне харчування знижують ризик появи подагри більше ніж на 70%.

Наукові співробітники взяли до уваги чотири даних фактора і змогли виявити, що найменший ризик хвороби був у людей з ІМТ не більше 25 одиниць. Експерти відзначили такі ж результати у тих, хто прийняв рішення відмовитися від алкоголю і сечогінних препаратів. Також фахівці включили в список корисні властивості DASH-дієти, що передбачає додавання в раціон харчування продуктів, збагачених клітковиною, мінералами і білками, і зниження споживання страв з великою кількістю жирів.

Варто відзначити, медики попереджають, що при бажанні позбутися від зайвих кілограмів не рекомендується поспішати. При різкій втраті ваги можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. У нормі людина здатна втрачати від 0,5 до 1 кг за 7 днів.

Джерело: 痛風リスクが77%減る4条件 まずは減量、節酒も大事