Деякі з нас здатні утриматися від видавлювання свіжого і соковитого прищика. Нас навіть не зупиняють подальша ймовірність появи подразнень і пошкоджень шкіри. А виною всьому лише те, що цю просту і нехитру процедуру ми проводимо вкрай невірно. Поспішаємо поділитися секретами правильного видавлювання прищів!

cosmopolitan.com
Як правильно позбавлятися від прищів

Розглянемо просту і правильну методику видалення прищів з поверхні шкірних покривів:

Найчастіше людина видавлює гнійне утворення, натискаючи на шкіру навколо нього. Це веде до необоротного травмування шкірних покривів. В якості альтернативного методу можна використовувати стерильну голку, якою необхідно злегка проткнути прищ паралельно площині шкіри (дивіться на картинці вище). Важливо проколювати лише білу частину прища, інакше можна пошкодити здорові тканини.

Після того, як голка пронизала капелюшок прища з двох сторін, можна трошки надірвати уьворення. Робити це потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити здорову шкіру. Організм уже сам подбає про те, щоб виштовхнути назовні гній — нам же залишиться тоді його лише видалити.

Після завершення процесу видалення гнійника, «оперовану» ділянку рекомендується обробити тампоном. Тампон слід промочити підручним антисептиком. Така обробка дозволить уникнути поширення інфекції на прилеглі ділянки шкіри.

Переваги методу, або чому варто відмовитися від традиційної тисняви пальцями

Крім того, що застосування даного методу не травмує шкіру, він відрізняється ще і своєю абсолютною гігієнічністю. Справа в тому, що голка, попередньо оброблена медичним спиртом, виключає ризик занесення інфекції. Руки ж, як інструмент тисняви прищів, часто містять на собі безліч різних бактерій.

Шукали безпечний метод тисняви прищів, який не залишить після себе жодного сліду? Він перед вами! Практикуйте і ви зможете забути про рубці і шрами назавжди!

Джерело: HeadInsider