Мій будинок – моя фортеця. Адже саме в будинку люди відчувають себе в безпеці, тому прагнуть наповнити його затишком, якісними і корисними товарами.

Чому матраци з кокосової койри шкідливі для здоров’я? 

Спальня – це кімната, де людина проводить більшу частину свого часу. Тут можна відпочити, відновитися під час сну. Завдяки якісному сну, підвищується настрій. При неправильному виборі постільних речей, матрацу, подушок та постільної білизни, може виникати алергічна реакція, серйозні порушення сну, які призводять до депресії, викликаючи серйозні хронічні хвороби. В результаті цього людина часто зривається на близьких, погіршуються справи на роботі, знижується працездатність. Великий асортимент товарів для житла та декору можна знайти тутщо зробить будинок затишним.

Щоб забезпечити комфортний відпочинок під час сну, основне завдання – правильно обрати матрац і подушку. Зараз ринок багатий на нові, прогресивні матеріали, які враховують положення, особливості будови тіла, можуть приймати його форму. Популярні розумні вироби, які запам’ятовують положення тіла під час сну.

Кілька десятків років тому на світовому ринку з’явилися матраци з кокосової койри, які зарекомендували себе як якісні вироби, що не викликають алергії і сприяють відпочинку під час сну. Проте недобросовісні виробники, для здешевшання товару та зниження собівартості, додають в кокосове волокно спеціальний латекс, полімери. Завдяки домішкам штучних матеріалів матраци більш щільні, але в процесі експлуатації розсипаються на волокна та пил, який може викликати алергічні реакції.

В результаті цього, замість гіпоалергенного товару людина купує вироби, наповнені алергенами. Тому при виборі матрацу з кокосової койри, необхідно віддавати перевагу не дешевим виробам, а виробникові, який відомий завдяки якісним товарам. Такі виробники при виготовленні матраців не використовують латексних добавок, які можуть стати причиною алергічної реакції.

Подушка

Міфи про натуральні наповнювачі для подушок 

Така ж ситуація спостерігається і з подушками для сну. Необхідно обирати товари із штучного волокна, які відрізняються хорошими експлуатаційними характеристиками, та здатні приймати форму тіла, знижувати навантаження в зоні шиї, щоб не тиснути на кровоносні судини. В такому випадку вранці не буде боліти голова. Натуральні матеріали в складі подушок можуть викликати алергічні реакції, сприяти розмноженню пилових кліщів.

Шкідливі подушки для сну:

  • Пір’яні
  • Пухові
  • Ватні

Ці вироби виготовлені з натуральних волокон, які вбирають в себе піт, сприяють розвитку цвілі, грибка і пилових кліщів. Саме ці мікроорганізми викликають сильні алергічні реакції, як у дорослих, так і у дітей. Якщо хтось в родині страждає на бронхіальну астму, атопічний дерматит або алергічний висип, практично всі вироби з натуральними наповнювачами необхідно замінити штучними.

Юск

Раніше вважалося що пір’яні подушки одні з найкращих, бо виготовлені з натуральних матеріалів. Однак пізніше вчені розвіяли цей міф. Зараз подібні вироби залишилися виключно у людей похилого віку. Основна складність в догляді за пір’яними і пуховими подушками – це труднощі з пранням. Щоб очистити такий виріб, необхідно розрізати напірник, розфасувати пір’я по невеликим торбинкам, випрати в пральній машині.

Після прання необхідно додатково віджати наповнювач, висушити його на сонці. Це досить складна й копітка робота, яку набагато простіше здійснити зі штучними наповнювачами. Подушку невеликого розміру з холофайберу можна повністю помістити в пральну машину. Структура матеріалу не дозволяє поглинати воду, тому з побутовими приладами нічого не трапиться. Висушити можна на батареї, або під прямим сонячним промінням.

Пилові кліщі в процесі своєї життєдіяльності виділяють фекалії, в яких містяться ензими. Саме ці речовини руйнують людську шкіру, провокуючі виникнення почервоніння, лущення, шкірних захворювань. Людям, які страждають від алергічних реакцій, не рекомендовано в будинку мати постіль з натуральними наповнювачами.

Не варто для декору використовувати килими, виготовлені з вовни, натуральних тканин. Найкращий варіант – це невеликі приліжкові килимки, виготовлені зі синтетичних матеріалів на гумовій або латексній основі. Їх просто прати в машині.

*На правах реклами