ГоловнаНовини Здоров'яМікроби і цвіль: попередження про готові салати в упаковках

Мікроби і цвіль: попередження про готові салати в упаковках

Вагітні, літні люди і люди з ослабленим імунітетом не повинні їсти готові салати, попереджають медики.

їжа в пластиковій посуді

Готові до вживання нарізані салати популярні, тому що вони економлять час на кухні. У журналі споживчого апетиту, який виходить в Німеччині, говориться, що фахівці розглянули всі продукти, які вживаються для приготування салатів. Ними було встановлено, що у всіх салатів є проблеми з гігієною або зберіганням.

На додаток до високого бактеріального навантаження критики серед споживачів відзначають неприємний запах салатів і затхлість.
Фахівці купували готові салати в супермаркетах, які зберігаються там на охолоджених полицях. Всі салати були досліджені в лабораторіях.

Читайте також:  10 продуктів, які можна їсти скільки завгодно і не поправлятися

В результаті фахівці з’ясували, що мікробна навантаження салатів була настільки висока, що вчені відразу випустили попередження про те, що подібні салати купувати не слід.

За словами дієтолога Ніни Сігенталер з асоціації з інформування споживачів (VKI), не можна купувати подібні салати вагітним і літнім людям.

Для оцінки були використані стандарти і значення попереджень Німецького товариства гігієни та мікробіології, оскільки в Австрії немає граничних значень для мікробіологічної оцінки упакованих салатів.

Певні штами

Один продукт в тесті вимірювали 450 000 одиниць на грам, що більше в 450 разів, ніж передбачалося раніше.

Фахівці встановили, що виробник перевищував попереджувальну цінність шести продуктів, які перебували в салатах. Один зразок був особливо сильно забруднений цвілевими грибами, в іншому була виявлена лістерія.

Читайте також:  5 симптомів, що вказують на те, що здоров'я нирок підірвано

Також фахівці звернули увагу на термін придатності салатів. Вони встановили, що жоден продукт в салаті не відповідав терміну придатності.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News