ГоловнаНовини Здоров'яМити м’ясо перед приготуванням смертельно небезпечно

Мити м’ясо перед приготуванням смертельно небезпечно

Експерти рекомендують повністю відмовитися від миття м’яса.

М'ясо

Багато господинь впевнені в тому, що принісши додому з ринку м’ясо перед приготуванням його потрібно обов’язково промити. Адже ніхто не знає, де і в яких умовах його готували до продажу, а також де його зберігали. Експерти рекомендують повністю виключити промивання м’яса під проточною водою, так як це смертельно небезпечно.

Вчені провели ряд експериментів, який підтвердив, що при промиванні сирого м’яса під проточною водою, мікроби, які присутні в продукті, не змиваються в каналізацію, а з часом поширюються по кухні, якщо раковину тут же не вимити з миючим засобом, і розмножуються на поверхні різного кухонного начиння.

Читайте також:  Дієтолог розкрила найбільш нешкідливе тісто для дієти

Фахівці впевнені, що деякі бактерії можуть бути смертельно небезпечні, тому рекомендують господиням готувати м’ясо в тому вигляді, в якому принесли його додому. При термічній обробці небезпечні мікроби загинуть і не поширяться по кухні.

Також є й інша теорія, згідно з якою слід уникати промивання сирого м’яса особливо у гарячій воді. Проточна гаряча вода порушує молекулярний склад на поверхні м’яса, а це в подальшому негативно впливає на його смакові якості. Іншими словами, промите в гарячій воді м’ясо не підрум’янюється при приготуванні, а також втрачає свій смак і аромат. Таке м’ясо буде тушкуватися, вся волога з нього випаровується і, наприклад, соковитий стейк приготувати вже точно не вийде.

Читайте також:  Дієтологи назвали єдиний овоч, який нам по-справжньому необхідний

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News