ГоловнаНовини Здоров'яМедики розповіли, як розпізнати шизофренію

Медики розповіли, як розпізнати шизофренію

Медики розповіли про способи розпізнати шизофренію, що розвивається. Вона може спостерігатися у 1% жителів планети і виявляє себе переважно у віці 15-30 років, ділячись на позитивні і негативні симптоми.

Шизофренія

До перших відноситься апатія, коли людина втрачає інтерес до будь-яких занять, навіть тим, що раніше викликали захват. Нерідко шизофреніки перестають стежити за власним зовнішнім виглядом. Крім того, особистості, котрі страждають від цього стану часто стикаються з депресією, намагаються самоізолюватись, уникаючи взаємодії навіть з родичами і друзями.

Люди з шизофренією можуть бути непередбачуваними, озлобленими або навіть агресивними, для чого нерідко немає видимого приводу. У хворих відсутня емпатія, вони втрачають здатність співчувати іншим або переживати за них.

Читайте також:  Названий простий спосіб зменшити вісцеральний жир на животі

До позитивних ознак відносять галюцинації, такі прояви можуть виявитися слуховими або зоровими, супроводжуючись баченнями або голосами в голові. Мислення шизофреніків стає безладним, вони не аналізують те, що відбувається.

У пацієнтів з цим діагнозом зазвичай спостерігається марення, у них виникають нав’язливі думки, фобії, а ще виявляється психомоторне збудження, що виражається в непотрібних діях або надмірній балакучості.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News