ГоловнаНовини Здоров'яМорозиво провокує розвиток смертельних хвороб

Морозиво провокує розвиток смертельних хвороб

морозивоЧи любите ви морозиво? Напевно, так! Ми можемо їсти морозиво і взимку, і влітку, чим дуже дивуємо іноземців. Спогади про чудове на смак морозиво родом з Радянського Союзу знайомі дорослому поколінню. Тоді за смішні за сьогоднішніми мірками гроші можна було придбати дуже смачний, насичений за смаком пломбір. Ескімо в сріблястій фользі на дерев’яній паличці пам’ятають багато, а деякі порівнюють з сучасними аналогами.

Чи вивчали ви упаковку сучасного морозива? Читали, що входить до його складу? Державні стандарти диктують наступний склад якісного десерту-морозива:

  • молоко – до 10%;
  • молочні сухі залишки (казеїн, протеїни, лактоза) – до 12%;
  • цукру (поєднання сахарози і глюкозних сиропів) – до 16%;
  • стабілізатори та емульсії – до 0,5%;
  • вода – до 64%.

Жирність морозива безпосередньо залежить від вмісту в ньому молока. В ідеалі, такі різновиди морозива повинні містити наступну кількість молока:

  • фруктово-ягідне морозиво – 0% жирності;
  • молочне морозиво – до 6% жирності;
  • вершкове морозиво – до 10% жирності;
  • морозиво-пломбір – до 15% жирності.

Купуючи чергову упаковку улюбленого виробника, не відходячи від морозильника, ознайомтеся з складом морозива. Чи знайдете ви там молоко в складі? Напевно, поруч зі словом “масла” ви прочитаєте слова “рослинні” або “пальмові”. Рідкісні виробники додають до складу свого товару незбиране, натуральне молоко. Такий інгредієнт диктує необхідність певних витрат та умов зберігання продукту. На противагу йому вміст у морозиві емульгаторів, стабілізаторів (Е-471, Е-412, Е-466, E-476, Е-410, Е-407, Е-322, Е-202) і навіть ароматизаторів ідентичних натуральним під назвою ” Ваніль “замість справжнього ваніліну робить такий продукт більш доступним, а заодно і небезпечним.

Морозиво є улюбленими ласощами дітей, а тому поспішайте довідуватися про склад того продукту, яким частуєте малюка. Настільки популярні нині емульгатори і стабілізатори – це канцерогени, надовго затримуються в організмі людини, вони провокують величезну кількість смертельно небезпечних захворювань. Не лінуйтеся готувати заморожені соки або навіть натуральне морозиво вдома, коли ж не знаходите це прийнятним для себе, то хоча б читайте етикетки купованого продукту і вибирайте той, у складі яких фігурує тваринний жир, натуральне молоко і натуральні ароматизатори. Візьміть на замітку, таке морозиво не може бути низьким за вартістю, але, на жаль, висока ціна не завжди гарантує якість.