Група вчених з Університету Торонто в Канаді виявила, що мигдаль ідеально підходить для перекусу. Даний продукт не сприяє набору зайвої ваги, як вважалося раніше.

Канадські фахівці довели, що мигдаль підходить особам, які бажають схуднути, так як володіє збалансованою кількістю білків, вітамінів і мінералів.

У процесі перетравлення організмом мигдалю жир, що міститься в п’ятій частині калорій даного продукту, не схильний до процесу абсорбції. Жирові структури виводяться з організму практично в незмінному вигляді. Дана обставина сприяє меншому витрачанню енергії з їжі і не сприяє набору зайвої ваги.

Фахівці рекомендують включити мигдаль в щоденний раціон, так як названий продукт надасть можливість позбутися від зайвих кілограмів. В ході експериментів фахівці встановили, що добровольці, які щодня вживали мигдаль, стали їсти менше звичайної їжі, причому, на 2% за один прийом. У дослідженні брали участь особи середньої повноти, які страждають серцево-судинними захворюваннями.

Читайте також:  Зв'язок між пропуском сніданку і головними болями виявили вчені

При тривалому вживанні мигдалю волонтери показали позитивні результати, вони схудли. Дослідники зробили висновок, що хронічні хвороби стали проявляти себе не так активно, як раніше

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News