Вчені знайшли зв’язок між пізніми підйомами і зайвою вагою.

Дослідники з Університету Роехептона вирішили з’ясувати, які люди більше задоволені своїм життям, «жайворонки» або «сови». А заодно відзначити, хто ж все-таки має більш струнку фігуру.

Після проведення соціального опитування дослідники з’ясували, що ті, хто після пробудження ще довго валяється в ліжку, частіше за інших хворіють і не досягають серйозних успіхів у житті.

Британські фахівці зробили такий висновок на основі простих істин: люди-сови менше встигають зробити, поки проводять час у ліжку.

– Люди-жайворонки успішніші з однієї простої причини – в їх розпорядженні більше часу. Це розумно, що якщо цілий ранок провалявся в ліжку, то нічого не встигнеш, – коментує співробітник університету Йорг Хубер.

Також зазначено, що жайворонки рідше страждають від ожиріння. Справа в тому, що у них не так часто виникає депресія. Це пов’язано з тим, що раннім пташкам простіше підлаштуватися під ритм сучасного суспільства. Адже навчання і робота починається з ранку, людям доводиться рано прокидатися, щоб встигнути.