Вчені провели опитування, в ході якого з’ясовували, що оцінюється в особини протилежної статі при першому знайомстві. Стереотип про те, що чоловіки дивляться виключно на жіночі груди, був розвінчаний.

Перше місце в списку зайняли очі, це ж стосується і жінок. І ті, і інші оцінюють перспективу подальшого спілкування по “дзеркалу душі”. У чоловічому списку друге місце посіла усмішка, і лише третє – груди. 70% респондентів чоловічої статі встигають при першому знайомстві оцінити стан волосся і вагу дами. Свою подальший думку про дівчину чоловіки становлять, дивлячись на її ноги, стиль в одязі, сідниці, ріст і стан шкіри.

Жінки в свою чергу, закохавшись в очі, поспішають звернути увагу на посмішку, ріст і волосся свого потенційного партнера. Також дамами в чоловікові оцінюється вміння одягатися, вага, стан шкіри, форма обличчя і сідниці.

Експерти компанії Murine eye drops, яка і виступала організатором вишукування, коментуючи результати, сказали, що очі займають лідируючі позиції в списках, тому що вони і справді відображають душу людини, посмішка розташовує до знайомства, всі інші позиції характеризують можливість партнера зачати або народити здорове потомство . Адже не секрет, що стан зубів, волосся і шкіри відображає загальне здоров’я, а об’єм стегон і зростання символізують міцність чоловіків і здатність жінки народити здорового малюка.