Нестача кисню і задушливе розігріте повітря провокують різні нездужання – слабкість, сонливість, запаморочення. Все це ознаки страждаючого від спеки і гіпоксії серця, печінки, нирок і мозку. Як же допомогти своєму організму?

Лікар-дієтолог Вікторія Савицька порекомендувала в жарку літню погоду пити відвар липових квітів. Цей напій, на думку фахівця, ідеально підходить для того, щоб допомогти організму без втрат пережити літні «катаклізми».

Зокрема, відвар з квітів липи надає позитивну дію на головний мозок та внутрішні органи – при цьому він абсолютно нешкідливий і годиться для щоденного застосування. Таке питво (у виді строго неміцного відвару) підходить навіть маленьким дітям.

«Охолоджений відвар липи показаний для відновлення нервової системи і серця при серцевій недостатності, а також в якості легкого натурального заспокійливого та снодійного», – розповіла фахівець.

Лікар нагадала, що спекотна погода може бути особливо небезпечною при схильності до аритмії і стрибків тиску, при серцевих недугах та інших захворюваннях хронічного характеру. Для допомоги слабкому організму існує багато препаратів, але експерт підкреслила: приймати їх потрібно тільки після консультації з лікарем фахівцем.

Джерело: МедікФорум