За словами лікаря-косметолога Олени Моїсеєнко, індустрія краси пропонує неоперативні методи терапії, але деякі з них мають агресивні наслідки: опіки, провисання деяких ділянок на обличчі, рубці.

– Потенційно небезпечними є також крапельниці для омолодження. Є така процедура, але це, відверто кажучи, профанація. До небезпечних і неефективних процедур можна віднести озонотерпію, коли вколюють газ озону (O3), що є потужним окислювачем, — зазначила експертка.

Наслідками таких уколів можуть стати негативні реакції організму на окислення.

Моїсеєнко підкреслила, що проходити процедури можна тільки в професійних клініках і ні в якому разі не вдома «у косметолога-самоучки». Так, неграмотне введення гіалуронової кислоти може привести до сліпоти, причому випадки повної втрати зору нерідкі.

— У судину потрапила рідина – все, наслідки можуть бути катастрофічними. Крім того, лікар повинен переконатися, що у вас немає ніяких алергічних реакцій на препарат, — зазначила медикиня.

Раніше іноземні ЗМІ повідомили, що США переживають бум пластичної хірургії з несподіваної причини. Виявляється, люди стали частіше лягати під ніж через те, що побачили себе з боку під час відеозв’язку, наприклад, через Zoom.

– Майже кожна пацієнтка, яка приходить до мене, каже, що не думала раніше, наскільки «жахливо виглядає», — розповіла журналістам доктор Діана Александер з Атланти.

Джерело: 7mednews