Ведення здорового способу життя і довголіття невід’ємно пов’язані один з одним. Експерти відзначають важливість правильного харчування, адже деякі продукти можуть запобігти небезпечним захворюванням. Так, вчені виявили цілющі властивості у популярної добавки до їжі.

Дослідження показали, що хрін – пряний і гострий на смак овоч, який використовується як приправа до страв – багатий рослинними сполуками, які знижують ризик виникнення раку, пише Express. Овоч містить глюкозинолати і ізотіоціанати, які пригнічують ріст ракових клітин, заявляють вчені.

За словами фахівців, глюкозинолат синігрин, який присутній в хроні, працює як антиоксидант і бореться з пошкодженням клітин, викликаним вільними радикалами. Високий рівень цих молекул провокує небезпечні захворювання і рак в тому числі.

Читайте також:  Лікарі назвали 8 неявних причин росту живота у жінок

Крім того, дослідження показують, що речовини, які містяться в хріні, запобігають раку товстої кишки, легенів і шлунка. Так, корінь багатий ферментом пероксидаза, які активує і підсилює потужні протиракові сполуки, що вбивають ракові клітини підшлункової залози.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News