Жінки розповіли про найбільші помилки, які чоловіки здійснюють під час занять сексом. Ця інформація допоможе представникам сильної статі робити незабутнє враження на своїх партнерок.

Сьогодні чоловіки і жінки в ліжку є куди більш розкутими, ніж півстоліття тому. Ще в 1960-ті роки на подружжя, які практикували оральний секс, могли дивитися, як на людей, які втратили всі уявлення про мораль і моральність, а анальний вважався справжнім збоченням. Сьогодні все змінилося. Але дуже важливо правильно займатися будь-якими видами сексу, доставляючи радість своєму партнеру, а не роздратування.

Сексологи з’ясували, яких помилок чоловіки найчастіше припускаються під час сексу. До числа найбільш поширених і викликаючих найбільш різке роздратування жінки відносять бажання чоловіків отримувати оральне задоволення, не питаючи на це дозвіл. Іншими словами, чоловік ледь не силою підводить голову жінки до свого статевого члена або ж сам підносить його до рота. Жінки вважають, що їхні партнери повинні питати про те, чи є у жінок настрій займатися оральним сексом, а не змушувати до нього. В іншому випадку це стає вкрай неприємним і навіть агресивним заняттям.

В цілому, жінкам не подобається, що чоловіки взагалі не цікавляться всім тим, що найбільше заводить їх партнерок і доставляє їм задоволення в ліжку. Це ще одна поширена помилка чоловіків. Якщо партнери ведуть відверті розмови про це, а не експериментують, то жінки відчувають набагато більше задоволення від сексу. Помилкою є втрата інтересу до жінки після оргазму, який відчуває чоловік. Багато представників сильної статі перестають стимулювати свою партнерку, відмовляючись навіть від простих обіймів і поцілунків, після того, як отримують задоволення. Таких партнерів жінки вважають надмірними егоїстами, і займатися сексом з ними більше не хочуть.

Джерело: МедікФорум