Вживання достатньої кількості рідини пов’язане з нижчим ризиком серцевої недостатності. Результати показують, що вживання достатньої кількості рідини не тільки підтримує ваші функції організму, але також може знизити ризик серйозних проблем із серцем.

Хоча іноді ви можете забути наповнити свою склянку або пляшку з водою, нове дослідження наголошує на важливості пиття достатньої кількості води.

“Нестача рідини може збільшити ризик виникнення проблем із серцем. Підтримка хорошої гідратації може запобігти або, принаймні, уповільнити зміни в серці, які призводять до серцевої недостатності. Результати показують, що нам потрібно звертати увагу на кількість рідини, яку ми споживаємо щодня , і вживати заходів, якщо ми виявимо, що п’ємо дуже мало”, – каже доктор Наталія Дмитрієва.

Хоча для підтвердження цих попередніх результатів знадобиться рандомізоване контрольоване дослідження, ранні асоціації припускають, що хороша гідратація може допомогти запобігти або сповільнити прогресування змін у серці, які можуть призвести до серцевої недостатності.

Один з кращих способів швидко визначити, чи достатньо ви п’єте, – це подивитися на колір своєї сечі. Він має бути блідо-лимонного кольору. Якщо темніше, випийте. Хороша новина полягає в тому, що склянка або дві води допоможуть відновити рівень рідини дуже швидко.