У цій статті розглянемо деякі продукти, які можна назвати незамінними для людей, що харчуються правильно. Стаття буде особливо корисна тим, хто намагається планувати власне меню з урахуванням калорійності. Варто пам’ятати, що їжа і калорії – два неподільних поняття, але сьогодні ми підібрали для вас самі низькокалорійні і доступні продукти.

Список доступних низькокалорійних продуктів
Морква

Крім низької калорійності, овоч ще і вкрай корисний для зору. Також речовини в складі моркви здатні підтримувати здоровий баланс глюкози в крові, позбавляти від токсинів і виводити надлишки вологи з організму. Калорійність моркви – 30 калорій в середньому.

Перець

Гострі різновиди перцю не тільки відрізняються меншим вмістом калорій, але і здатні активно впливати на зайві відкладення. Також трохи гострого перцю в їжі – то, що посприяє кращому травленню.

Кава

Крім додання бадьорості, кава з ранку здатна запустити процеси спалювання жиру. Важливо не змішувати каву з вершками або молоком, і не додавати цукор. Тоді корисний ефект напою зросте.

Лимон

Не варто налягати на лимони, проте в помірній кількості – 2-3 часточки з чаєм – вони здатні надати сприятливий ефект. 5 грам фрукта містять 2 калорії і здатні очищати організм від токсинів.

Спаржа

Такий продукт насичений антиоксидантами. Крім низької калорійності, спаржа має низку інших корисних властивостей. Серед них виділяється насичення шкіри і волосся необхідними мікроелементами, що в кінцевому підсумку буквально зробить вас красивіше.

Кавун

Такий продукт не вимагає додаткового опису. 100 грам плода містять лише 25-30 калорій. Крім того, ягода здатна очищати організм і прискорювати метаболізм.

Цибуля

У будь-якому своєму вигляді цибуля насичена безліччю необхідних організму вітамінів. Регулярне споживання цибулі сприяє запуску обмінних процесів і покращує травлення. Безліччю дієтологів овоч визнаний дієтичним продуктом.

Цвітна капуста

100 грам такого продукту містять в собі в середньому 20 калорій. Це справжня мрія для тих, хто бажає схуднути або стежить за фігурою. В якості інгредієнта вона підійде до безлічі страв – салату, супу, запіканки.

Селера

Основні компоненти продукту – вода і клітковина. Розумно було б говорити про калорії? Регулярне споживання селери активізує обмінні процеси, стимулює роботу кишечника.

Помідори

Будь-які сорти томатів прекрасно стабілізують обмінні процеси. Вони насичені безліччю корисних і поживних речовин. Калорійність – 20 одиниць на середній томат.

Яблука

Особливо корисні з цікавій для нас точки зору зелені плоди. Вони насичують і живлять організм, а їх калорійність становить всього 40 одиниць на середній плід.

Огірки

Що стосується такого овоча, його можна споживати в необмежених кількостях. Великий огірок містить тільки 20 калорій. Це ідеальний перекус і відмінний інгредієнт для безлічі салатів.

Саме час переглянути своє меню, чи не так? Або воно не вимагає коректування? В кожному окремому випадку – відмінної вам фігури і приємного апетиту!

Джерело: HeadInsider