Для того, щоб позбавитися від зайвої ваги, потрібно правильно харчуватися і давати організму фізичні навантаження. Щоб результати були ще кращими, можна використовувати мед для схуднення.

У меді міститься велика кількість корисних вітамінів і мінералів. Це глюкоза, фруктоза, азотисті речовини, декстрини, вода і сахароза. Крім того, мед багатий вітамінами групи А, В, С, Е, К, Н. На зниження ваги він позитивним чином позначається завдяки мінеральним складом: у меді є сірка, фосфор, йод, хлор, натрій, калій і магній.

Варто згадати і корисні властивості меду: жир буде перероблятися швидше, завдяки активації викиду жовчі. З організму виводяться шлаки і токсини, так як мед чинить м’яку проносну дію. І до речі, солодощі чудово підвищують настрій, а мед не лише смачний, але і корисний.

Читайте також:  Курячі яйця захистять судини і позбавлять зайвої ваги

Особливо корисний мед восени взимку, адже він зміцнює імунітет і покращує стан шкіри.

При купівлі меду багато людей стикаються з труднощами вибору. Якщо ваше завдання схуднути – беріть травневий мед, у ньому найменше калорій, він легко розчиняється в рідині, і він практично не цукрується. Крім того, варто звернути увагу на липові сорти корисних ласощів.