Багато людей, які бажають схуднути, думають про те, щоб поліпшити метаболізм. Але для того, щоб це сталося, необхідно переглянути харчування і не тільки.

У більшості випадку розігнати метаболізм не важко, але багато лінуються це робити. Справжнім порятунком стануть фізичні навантаження, особливо – кардіо-тренування, швидка ходьба, велосипед, сайкл.

Ефект буде краще, якщо додати до тренувань вакуумний або антицелюлітний масаж – завдяки цьому розганяється кров і поліпшується обмін речовин.

На метаболізмі позначається і питний режим. Якщо вживати занадто мало води, метаболізм істотно сповільниться. А ось відвідування сауни та лазні прискорить обмін речовин в декілька разів. Підвищена температура прискорює серцебиття, розширює судини і виводить з організму зайву рідину, тому багато людей виходять з лазні з відчуттям стрункості. Сюди ж можна віднести і гарячу ванну, але її не можна приймати довше 10 хвилин тим, хто має проблеми з серцем.

Додатковим приємним заняттям для прискорення метаболізму стане аромотерапія. Щоб позбутися від болю в суглобах і м’язах, а також розширити кровоносні судини, можна використовувати ялівець.

Обов’язково висипайтеся. Під час фази глибокого сну прискорюється обмін речовин, виробляється гормон росту і оновлюються клітини головного мозку.