Питання зміцнення імунітету як ніколи актуальне в холодну пору року. Лікарі і вчені стверджують, що на силу природного захисту організму велику роль надає харчування.

Лікар-дієтолог і генеральний директор NY Nutrition Group Ліза Московіц (Lisa Moskovitz) розповіла, які продукти роблять організм слабшим перед захворюваннями, і назвала ті, які краще виключити зі сніданку.

Фахівчиня зазначила, що день важливо починати з отримання основних поживних речовин. Наприклад, виключення з першого прийому їжі білків, клітковини і корисних жирів може послабити імунітет і негативно відбитися на загальному стані здоров’я.

“Будь-який сніданок з підвищеним вмістом цукру і насичених жирів, включаючи випічку, солодкі пластівці або оброблене м’ясо, може привести до підвищення апетиту, погіршення концентрації і навіть перепадів настрою протягом усього дня”, – пояснила Московіц.

Читайте також:  Названа помилка, яка може призвести до тяжкого постковідного синдрому

Дієтологиня зазначила, що додавання до сніданку білка, клітковини і корисних жирів є ключем до підтримки здорової імунної системи. Для цього відмінно підійдуть в тому числі авокадо, яйця, жирна риба або вівсянка з фруктами. При цьому вона уточнила, що насолодитися булочкою або шматочком бекону теж можна, але краще зробити це в обід.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News