Незважаючи на те, що за віконцем вже вступила в свої права осінь, не варто сумувати. У цей період часу багато людей відчувають апатію, безсоння і відсутність апетиту. Але депресії піддаватися не потрібно. Важливо знайти способи, які допоможуть змінити цей стан.

Депресію і стрес по праву вважають головною бідою 21 століття. Виною тому – скажений ритм життя, напружений робочий графік і інші чинники, які «заганяють» організм і псують настрій і душевний настрій. Пропонуємо вашій увазі найпростіші антидепресанти, які допоможуть впоратися з цією проблемою. І ні, зараз мова піде зовсім не про ліки.

Читайте також:  Вчені розповіли, як сидяча робота впливає на серце

Секс. За статистикою, за останні 20 років люди стали займатися сексом набагато рідше. Виною тому серіали, телебачення, соцмережі та інші блага технічного прогресу. У цей час багато могли б займатися любов’ю і підвищувати свій настрій, але замість цього – витрачають вільні хвилини на спостереження за чужим життям. А між іншим, любовні втіхи по праву вважаються найкращим антидепресантом, який, до того ж, надає потужний антистресовий ефект. Вся справа в тому, що під час занять сексом, організм виробляє величезну дозу гормонів задоволення.

Точно такий же позитивний ефект має і фізичне навантаження. І нерідко лікарі-психіатри додають до антидепресантів заняття спортом. В цей час організм також виробляє гормони задоволення і знижує ризик виникнення депресії в два рази. А красива фігура підніме самооцінку.

Читайте також:  Використання камінів та дров'яних печей підвищує ризик розвитку раку легень у жінок

Займайтеся творчістю і вивчайте мистецтво. Вже давним-давно доведено, що арт-терапія може повністю змінити стан душі. При цьому, неважливо, який вид творчості вам більше подобається – головне, отримуйте задоволення від процесу рукоділля і споглядання.