Незважаючи на те, що за віконцем вже вступила в свої права осінь, не варто сумувати. У цей період часу багато людей відчувають апатію, безсоння і відсутність апетиту. Але депресії піддаватися не потрібно. Важливо знайти способи, які допоможуть змінити цей стан.

Депресію і стрес по праву вважають головною бідою 21 століття. Виною тому – скажений ритм життя, напружений робочий графік і інші чинники, які «заганяють» організм і псують настрій і душевний настрій. Пропонуємо вашій увазі найпростіші антидепресанти, які допоможуть впоратися з цією проблемою. І ні, зараз мова піде зовсім не про ліки.

Читайте також:  Як заснути: пиття води перед сном допоможе впоратися з безсонням

Секс. За статистикою, за останні 20 років люди стали займатися сексом набагато рідше. Виною тому серіали, телебачення, соцмережі та інші блага технічного прогресу. У цей час багато могли б займатися любов’ю і підвищувати свій настрій, але замість цього – витрачають вільні хвилини на спостереження за чужим життям. А між іншим, любовні втіхи по праву вважаються найкращим антидепресантом, який, до того ж, надає потужний антистресовий ефект. Вся справа в тому, що під час занять сексом, організм виробляє величезну дозу гормонів задоволення.

Точно такий же позитивний ефект має і фізичне навантаження. І нерідко лікарі-психіатри додають до антидепресантів заняття спортом. В цей час організм також виробляє гормони задоволення і знижує ризик виникнення депресії в два рази. А красива фігура підніме самооцінку.

Читайте також:  Названо корисні властивості лаврового листа для організму

Займайтеся творчістю і вивчайте мистецтво. Вже давним-давно доведено, що арт-терапія може повністю змінити стан душі. При цьому, неважливо, який вид творчості вам більше подобається – головне, отримуйте задоволення від процесу рукоділля і споглядання.