Через звичайне чхання людина може виявитися паралізованою , так як в цю мить тиск між хребцями в спині збільшується на 38 % і більше. А ось і деякі ще більш дивні причини , які можуть відправити нас до лікарні.

Вузькі джинси
 
Увага всім хіпстерам : носіння вузьких джинсів викликає надмірний тиск на нерви , які розташовані у верхній частині стегон. Виникає порушення кровопостачання ніг , що може стати причиною хвороби Рота – Бернгардта ( Meralgia paraesthetica ) – невралгії латерального шкірного нерва стегна.
 
Переповнений гаманець

Деякі лікарі називають це гаманцевою невропатією . Якщо ви носите гаманець в задній кишені брюк , а потім ще й сидите на ньому весь день , то це тисне на спину і сідничний нерв , що може призвести до радикуліту і грижі міжхребцевих дисків.
 
Пляжні капці

Так звані фліп-флоп стали неодмінною і радісною частиною літа. Але для того , щоб нормально ходити в них , необхідно підгинати пальці ніг , чіпляючи ними тапки . А це може стати причиною хворобливого тендиніту – запалення і дистрофія тканини сухожилля. Крім того , пляжні тапки викликають проблеми з колінами і стегнами .
 
Випивання води

Вода необхідна для життя , але якщо ви вип’єте її занадто багато , то це може розчинити натрій , залізо та інші необхідні мінерали в крові. Виникне найнебезпечніше ускладнення – гіпонатріємія , яка викликає головні болі , блювоту , сплутаність свідомості і навіть смерть.
 
Заняття спортом

Знову-таки в помірних дозах це не просто безпечно , але ще і дуже корисно для здоров’я. Однак перетренированість може стати причиною рабдоміолізу – руйнування клітин м’язової тканини , в результаті якого білки з м’язів потраплять в кровотік і вдарять по нирках .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГАЗОВАНА ВОДА МОЖЕ ВБИТИ ЛЮДИНУ ВСЬОГО ЗА РІК