Співробітники Університету Торонто (Канада) провівши дослідження, встановили, що результативність роботи співробітника залежить від якості набутого досвіду (а не від його кількості) і від часу його реалізації.
[ads1]

У працівників, що приходять в організацію в прибутковий і успішний час, багато можливостей для роботи і розвитку професійних якостей. Люди, які починають працювати у важкі для компанії часи, вчаться пристосовуватися у важких ситуаціях. Однак обидві категорії працівників можуть опинитися в невигідному становищі при кардинальній зміні обстановки.

Так, людина з досвідом роботи в період розквіту компанії, швидше за все, не зможе знайти рішення виходу з кризового становища. А тому, хто прийшов у невдалий для фірми період, буде складно підлаштуватися під стрімкий темп роботи в сприятливий час.

Читайте також:  Корисні властивості меду для здоров'я

Для плекання успішного колективу, керівникам компаній слід новоприйнятих працівників ставити в усереднені умови праці, а так само по ходу роботи час від часу моделювати кризові ситуації і ситуації з перевантаженим темпом роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ ВСТАНОВИЛИ ІДЕАЛЬНИЙ ЧАС ПОЧАТКУ РОБОЧОГО ДНЯ

ТЕМБР ГОЛОСУ ВПЛИВАЄ НА КАР’ЄРУ

СИДЯЧА РОБОТА НЕГАТИВНО ВПЛИВАЄ НА ПСИХІКУ