ГоловнаНовини Здоров'яПсихологи дізналися, як підвищити продуктивність роботи

Психологи дізналися, як підвищити продуктивність роботи

Співробітники Університету Торонто (Канада) провівши дослідження, встановили, що результативність роботи співробітника залежить від якості набутого досвіду (а не від його кількості) і від часу його реалізації.
[ads1]

Робота

У працівників, що приходять в організацію в прибутковий і успішний час, багато можливостей для роботи і розвитку професійних якостей. Люди, які починають працювати у важкі для компанії часи, вчаться пристосовуватися у важких ситуаціях. Однак обидві категорії працівників можуть опинитися в невигідному становищі при кардинальній зміні обстановки.

Так, людина з досвідом роботи в період розквіту компанії, швидше за все, не зможе знайти рішення виходу з кризового становища. А тому, хто прийшов у невдалий для фірми період, буде складно підлаштуватися під стрімкий темп роботи в сприятливий час.

Для плекання успішного колективу, керівникам компаній слід новоприйнятих працівників ставити в усереднені умови праці, а так само по ходу роботи час від часу моделювати кризові ситуації і ситуації з перевантаженим темпом роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ ВСТАНОВИЛИ ІДЕАЛЬНИЙ ЧАС ПОЧАТКУ РОБОЧОГО ДНЯ

ТЕМБР ГОЛОСУ ВПЛИВАЄ НА КАР’ЄРУ

СИДЯЧА РОБОТА НЕГАТИВНО ВПЛИВАЄ НА ПСИХІКУ