Для багатьох людей ці фрукти і овочі давно вже стали частиною щоденного раціону , хоча дуже мало хто знає , як їх треба правильно готувати і їсти. Американські експерти поділилися цією цінною інформацією .

Мандарини
 
Їх прийнято очищувати від шкірки і їсти часточками , але це абсолютно неправильно . Насправді мандарини найкраще нарізати особливою ​​смужкою , яка навіть не вимагає зняття шкірки. Подивіться, як це робиться на фото і візьміть на озброєння. До речі , цей метод добре працює і з іншими цитрусовими , так що вам не доведеться мочити руки їх соком під час чищення.

Буряк
 
Як правильно готувати буряк? А ніяк – найправильніше поглинати його в сирому вигляді, як це робиться з морквиною. Просто очистіть верхній шар, потім наріжте овоч на часточки і насолоджуйтеся. Це найбільш здоровий спосіб вживання буряка, що дозволяє зберегти його корисні властивості.

Читайте також:  Названий простий напій, який сприяє зниженню ризику ракових клітин та склерозу

Гранати
 
Якщо вам коли-небудь вдавалося розрізати гранат на дві половинки, то ви знаєте, наскільки це складне завдання. І як швидко брудниться улюблений одяг, в який вистрілює сік. Є спосіб куди простіше: відріжте верхівку фрукта, а потім зробіть чотири акуратних розрізи, як на фото.

Ківі
 
Розрізайте ці фрукти на дві частини і їжте чайною ложечкою зсередини. Ще один чудовий спосіб – заморозити ківі і потім смоктати, як льодяник.

Авокадо
 
А ви знаєте, що в половинці авокадо міститься аж 160 калорій? Тому даний фрукт є відмінною полуденною закускою, якщо витягати його за допомогою чайної ложечки. Нанесіть зверху трохи соєвого соусу для смаку.

Читайте також:  3 фізичні відчуття залізодефіцитної анемії

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДІЄТОЛОГИ РОЗПОВІЛИ ПРО ПІДСТУПНІСТЬ ФРУКТІВ

7 ПОРЦІЙ ФРУКТІВ У ДЕНЬ ЗАХИЩАЮТЬ ВІД РАННЬОЇ СМЕРТІ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News