Цибульний сік володіє такою великою кількістю достоїнств, що ми повинні обов’язково мати його на кухні. На жаль, більшість людей про ці властивості поняття не мають.

Почнемо з того, що цибульний сік покращує процеси травлення, оскільки в цибулі міститься дієтичне волокно інулін, яке підживлює здорові бактерії в кишечнику. Також в цибулі міститься натуральний антигістамін кверцетин, який запобігає астму та алергію. Кверцетин легко абсорбується організмом і зберігається в ньому тривалий час, якщо порівнювати з цим же антигістамінів з інших продуктів харчування. Цибульний сік вважається відмінним інгредієнтом проти застуди та респіраторних розладів. Справа в тому, що цибуля перешкоджає формуванню слизу в повітряних проходах і тим самим захищає здоров’я.

Цибуля – відмінний засіб для підтримання міцних кісток. Дослідження показали, що його компоненти запобігають надмірну втрату мінеральної щільності кісток. Корисний цибульний сік і для волосся, оскільки містять деяку кількість сірки, що відноситься до найважливіших нутрієнтів для росту волосся. Унікальні компоненти цибулі роблять його придатним і для збереження здоров’я кісток, оскільки він сприяє притоку крові в різні шари тканин. Цибуля зменшує кількість цукру в крові за рахунок вмісту хрому, а також аліл пропив дисульфіду.

Регулярне вживання цибульного соку знижує показники холестерину за рахунок компонентів сірки, хрому та вітаміну B. Це корисно для захисту серця. Цибуля містить кілька типів сульфідів, захищають від зростання неоплазми і знижують ризик пухлин стравоходу, нирок, грудей, передміхурової залози і гортані. Нарешті, цибуля запобігає інфекції порожнини рота за рахунок свого антибактеріальної дії.

Джерело: МедікФорум