Ревінь багатий антиоксидантами і багатьма іншими важливими вітамінами і мінералами, які забезпечують безліч переваг для здоров’я, зокрема, серцевого.

Потягування смачного теплого напою – чаю з ревенем – може бути звичкою, що сприяє продовженню життя за рахунок того, що вона допомагає знизити рівень холестерину, зберегти здоров’я серця і знизити ризик деяких видів раку – про це пише видання Express, посилаючись на даних наукових досліджень властивостей ревеню.

Фахівці констатують, що ревінь є відмінним джерелом вітаміну К, вкрай важливого для здоров’я кісток і згортання крові. Інший його нутрієнт, вітамін А, допомагає боротися з вільними радикалами, які викликають пошкодження шкіри і передчасне старіння. Він також багатий антиоксидантами та багатьма іншими важливими вітамінами та мінералами.

Читайте також:  Лікар-токсиколог попередила про небезпеку деяких вітамінів та БАДів

Як ревінь впливає на здоров’я серця. Клітковина, якою він насичений, допомагає знизити рівень холестерину. Зниження рівня холестерину знижує ризик серцевих захворювань і серцевого нападу.

Крім того, вітамін К в ревені може допомогти запобігти кальцифікації кровоносних судин.

Його антиоксиданти мають протизапальну дію, що ще більше допомагає захистити ваше серце. Дослідження, опубліковане в Міжнародному журналі харчової науки і технологій, показало, що порція ревеню містить більше антиоксидантів, ніж чашка капусти.

У той же час тим, хто страждає каменями в нирках, слід уникати вживання ревеню.