Ревінь багатий антиоксидантами і багатьма іншими важливими вітамінами і мінералами, які забезпечують безліч переваг для здоров’я, зокрема, серцевого.

Потягування смачного теплого напою – чаю з ревенем – може бути звичкою, що сприяє продовженню життя за рахунок того, що вона допомагає знизити рівень холестерину, зберегти здоров’я серця і знизити ризик деяких видів раку – про це пише видання Express, посилаючись на даних наукових досліджень властивостей ревеню.

Фахівці констатують, що ревінь є відмінним джерелом вітаміну К, вкрай важливого для здоров’я кісток і згортання крові. Інший його нутрієнт, вітамін А, допомагає боротися з вільними радикалами, які викликають пошкодження шкіри і передчасне старіння. Він також багатий антиоксидантами та багатьма іншими важливими вітамінами та мінералами.

Як ревінь впливає на здоров’я серця. Клітковина, якою він насичений, допомагає знизити рівень холестерину. Зниження рівня холестерину знижує ризик серцевих захворювань і серцевого нападу.

Крім того, вітамін К в ревені може допомогти запобігти кальцифікації кровоносних судин.

Його антиоксиданти мають протизапальну дію, що ще більше допомагає захистити ваше серце. Дослідження, опубліковане в Міжнародному журналі харчової науки і технологій, показало, що порція ревеню містить більше антиоксидантів, ніж чашка капусти.

У той же час тим, хто страждає каменями в нирках, слід уникати вживання ревеню.