І все-таки щеплення від коронавірусу працюють. За останні три тижні захворюваність в Америці зросла на 240% до 108 000 на добу, але кількість смертей зменшилася наполовину від того показника, який спостерігався до початку загальної вакцинації.

Минулої неділі на території США зареєстрували 24 234 нових заражень COVID-19. Середній показник захворюваності за 7 днів досяг 108 624 чоловік, напередодні він тричі перетинав позначку в 100 000 заражень. Це склало збільшення в 240%, в порівнянні з добовою захворюваністю в 31 919 випадків три тижні раніше. Останній раз коронавірус демонстрував такий висхідний тренд захворюваності вище 100 000 чоловік в день на початку листопада 2020 року, коли вакцин в широкому доступі не було.

Читайте також:  Секрети довголіття: звички, від яких слід відмовитись після 40 років

У той момент кількість смертей в США, пов’язаних з вірусом, становила, в середньому, 1 100 на добу.

Зараз на території США вакциновано 68% відповідного під щеплення населення. При цьому Штати повідомляють про рекордний приріст захворюваності коронавірусом, вони стикаються і з таким же напливом пацієнтів в лікарнях. У Флориді деякі лікарні відправляють пацієнтів додому з киснем і залишають вільні ліжка для більш важких хворих. А в Х’юстоні вже закінчилися вільні ліжка, і тепер важких хворих змушені вертольотом доставляти за сотні кілометрів в інші лікарні, включаючи навіть штат Північну Дакоту, пише The Daily Mail.

Читайте також:  6 ознак того, що в організмі накопичилося багато токсинів