Жорстока іронія долі проявила себе в історії чоловіка, який довгий час боровся з важким раком і переміг його. На радощах він влаштував святкування з друзями, під час якого впав зі скелі і розбився на смерть.

31-річний батько трьох дітей Адам Фентон з Великобританії закінчив 6-місячний курс хіміотерапії в ході лікування раку крові. Хоча лікарі були впевнені в тому, що цьому чоловікові вже нічого не допоможе, після завершення цього курсу аналізи показали, що слідів лейкозу в його організмі не залишилося. Якимось неймовірним дивом Адам переміг важкий рак, і йому повідомили, що тепер чоловікові слід час від часу з’являтися для перевірок в лікарню, але фактично він перебуває в стані ремісії. 28 липня цього року чоловік влаштував вечірку разом зі своїми друзями з нагоди “повернення з того світу”, що сталася неподалік від скель пляжу морського курорту Ньюкі.

Читайте також:  Вчені назвали ягоду, корисну для здоров'я очей

Лікування раку крові

У цього покрівельника вже була заплановане весілля зі своєю нареченою, в якій також повинні були прийняти участь дві його рідних дочки і одна прийомна. Проте чоловік, судячи з усього, відзначав своє дивовижне воскресіння так сильно, що втратив всяку обережність. Його мертве тіло було виявлено у підніжжя однієї зі скель, з якої він зірвався в результаті нещасного випадку.

“Він дізнався про свій страшний діагноз 9 місяців тому, це був один з найбільш агресивних лейкозів, причому хвороба вразила серце, легені і лімфатичні вузли, – розповідає мати нареченої Адама. – Всі прогнози були надзвичайно сумними, але він пройшов через 6-місячний курс хіміотерапії, і на подив всіх без винятку спеціалістів переміг рак. Ми святкували цю перемогу всім серцем, і ніхто не міг собі уявити, що Адам загине таким безглуздим способом і після такої радісної події у своєму житті”.

Джерело: MedikForum

Читайте також:  Молочні продукти названі лікарем серед найшкідливіших для жіночого здоров'я