Те, що ми їмо, впливає на рН нашого тіла.

Деякі будуть дуже корисні, в той час як інші будуть грати проти нас в нашому здоров’ї. Природно, здоров’я піхви не є винятком. Вірете чи ні, але здоров’я цієї інтимної жіночої частини багато в чому залежить від того, що ви поклали на свою тарілку.

Продукти, що поліпшують жіноче інтимне здоров’я

Отже, ось список продуктів, які можуть надати велику підтримку інтимному здоров’ю жінки:

Домашній або натуральний йогурт та інші пробіотичні продукти

Пробіотики — це продукти, які слід включати щодня. Особливо якщо ви хочете підтримувати збалансований рівень pH в інтимній зоні. Він піклується про дріжджові інфекції. У них, як відомо, є «хороші» або корисні бактерії, і вони грають дуже важливу роль в здоров’ї кишечника і, тим самим, усього тіла, так як здоров’я починається в кишечнику.

Найбільш ефективні джерела пробіотиків ви знайдете в таких продуктах, як йогурт (натуральний, без цукру і краще домашнього приготування), сир, кефір та інші.

Уникайте всього, що є комерційним у цих продуктах. Так як вони містять цукор і деякі інші оброблені інгредієнти. До того ж такі пробіотики, не відіграватимуть важливу роль у вашому жіночому здоров’ї.

Журавлинний сік для здоров’я сечовивідних шляхів

Сік, відомий своїми перевагами для сечовивідних шляхів, є журавлинним соком. До того ж журавлинний сік підкисляє сечу і врівноважує рН вагінальної області. Він складається з кислот, які не розчиняються при проходженні через травну систему, що робить його здатним боротися з бактеріями, що викликають сечові інфекції.

Але, ви повинні взяти до уваги, що куплені соки журавлини мають високий вміст цукру. Що є контрпродуктивним при прийомі. Найкраще, що ви можете зробити, — це пити сік природним чином і їсти свіжу чорницю, змішуючи її з йогуртом.

Свіжі фрукти та овочі

Споживання в їжу фруктів і овочів формує збалансовану дієту. І це є корисним фактором для інтимного здоров’я жінки.

Зелені листові овочі повинні бути у вашій щоденній їжі. Вони відмінно підходять для кровообігу, а їх вживання запобігає сухості піхви.

Наприклад авокадо, яке стимулює здоров’я піхви, а також допомагає з лібідо. Авокадо містить B6 і калій і підтримує здорові стінки піхви.

Насіння і горіхи для підтримки інтимного здоров’я

Насіння, такі як мигдаль, фундук, горіхи і соняшник, серед інших, і олії, отримані з них, містять вітамін Е. Деякі багаті цинком, останній мінерал, необхідний для менструального циклу і допомагає в боротьбі з сверблячкою і симптомами сухості.

Іншим відмінним насінням для інтимного здоров’я жінки є лляне насіння. Багате омега-3 жирними кислотами і фітоестрогенами, які особливо допомагають регулювати рівень естрогену, запобігаючи можливості сухості піхви.