Тестостерон потрібен представникам сильної статі для побудови м’язової маси, а чоловікам і жінкам ще й для підвищення лібідо. Низький рівень тестостерону може спровокувати різні ускладнення для здоров’я, тому краще тримати показники цього гормону під контролем.

Гранати. Включіть в свій раціон ці чудові фрукти або в натуральному вигляді, або в якості соку. Гранати пригнічують виробництво кортизолу-відомого своєю згубністю стресового гормону. Одночасно вони збільшують рівень тестостерону.

Магній. Цей мінерал блокує білки від зв’язування з тестостероном. Тому додайте в свою дієту шпинат, мигдаль, кеш’ю і арахіс.

Жирна риба. Такі різновиди жирної риби, як форель, тунець або макрель, є багатим джерелом вітаміну D і жирних кислот Омега-3. Всі вони збільшують рівень тестостерону.

Білки. Вживайте більше курки, риби і яєць. Вегетаріанцям слід частіше налягати на тофу, сою, горіхи і насіння. Білок необхідний для збереження здорового рівня тестостерону.

Цибуля. Багате джерело флавоноїдів цибуля стимулює наш організм на вироблення гормону тестостерону. Про це пише The Health Site.