На думку експертів Top Chiropractic, то як ви спите, насправді може бути причиною болю в шиї. Вони дали кілька порад про те, як покращити свій сон, що, у свою чергу, зменшить біль у шиї. Експерти рекомендують спати на спині, а якщо спати на спині неможливо, прийміть положення для сну на боці, зберігаючи шию та хребет у нейтральному положенні.

Вони сказали:

«Ми намагаємося не заохочувати сон на животі, тому що сон на животі означає, що ваша шия викривлена ​​на час сну, а ваш хребет перебуває у скомпрометованому положенні. Якщо ви спите на боці, ваша подушка повинна бути достатньо широкою, щоб зберігати нейтральне положення і не залишати вашу голову піднятою (зігнутою вбік) або без підтримки».

Деякі пози вважаються здоровішими, ніж інші.

«Зокрема, спати на боці чи спині вважається кориснішим, ніж спати на животі. У будь-якій із цих поз для сну легше підтримувати та врівноважувати хребет, що знижує тиск на тканині хребта і дозволяє м’язам розслабитися та відновитися».

Найкраще положення для сну при болях у попереку – на боці з подушкою або ковдрою між колінами. Сон на боці може полегшити симптоми у тих, у кого болить шия або спина. Виберіть подушку з висотою або товщиною, яка відповідає відстані між вашою шиєю та плечем.
«З більш товстою подушкою ваша шия залишатиметься на одній лінії з хребтом, коли ви спите на боці, запобігаючи болю та болючості, зберігаючи при цьому правильне положення».

Коли спіть на спині, намагайтеся тримати руки однаково. Наприклад, коли вони обоє лежать з боків, краще, ніж один на лобі, тому що це викликає нерівності в хребті, що може сприяти болю в плечі або шиї».