Одними з найкращих продуктів для підтримка противірусного імунітету в майбутній сезон холодів є помідори, – про це повідомила член Національного товариства нутриціологів і дієтологів Анна Білоусова.

В інтерв’ю радіостанції “Говорить Москва” фахівчинею були названі кращі продукти для зміцнення імунітету восени. З цією метою експертка порадила у великих кількостях вживати часник, помідори, гарбуз, ягоди.

Дієтологиня констатує: ідеальною закускою для зміцнення імунітету восени може бути паста з перетертих томатів з часником. Щоб її приготувати, потрібно перемішати в блендері помідори і часник, витримуючи їх пропорції в залежності від особистого смаку.

Спеціалістка пояснила, чому радить саме цю закуску. За словами Білоусової, помідори містять велику кількість антиоксидантів – речовин, ефективно борються із запаленням, шкідливою дією на клітини вільних радикалів. Дієтологиня додала, що лікопін помідорів відноситься до групи каротиноїдів, попередників вітаміну А, що надає організму потужну підтримку в сезон розгулу інфекції.

У свою чергу, часник є природним антибіотиком. Його поєднання з томатами в закусці робить її одним з кращих страв для підтримки противірусного і протиракового імунітету, переконана дієтологиня.