Харчування в зимові місяці має підтримувати імунітет дитини на високому рівні. А ось продукти, що виробляють зворотний ефект.

Смажені у фритюрі продукти. Жири і олії, отримані з продуктів тваринного походження, таких як вершкове масло, жирні кислоти Омега-6 і сало, можуть викликати підвищену концентрацію слизу. Використовуйте рослинні олії замість тварин, щоб приготувати улюблену картоплю фрі для дитини.

Солодощі з цукром. Взимку і влітку простий цукор шкідливий для дітей. Підвищення вмісту цукру в організмі може викликати зниження кількості лейкоцитів, які захищають нас від хвороб і недуг. Таким чином, занадто багато цукру може піддати дітей вірусним і бактеріальним інфекціям. Не давайте часто дитині газовані і прохолодні напої, цукерки, шоколад, сухі сніданки, високоочищені і оброблені продукти взимку.

Читайте також:  Спекотна погода: які поради щодо охолодження не працюють

Багаті гістаміном продукти. Відомо, що гістамін – хімічна речовина, яка допомагає організму боротися з алергією. Але вживання в їжу багатих гістаміном продуктів взимку може посилити утворення слизу, що викличе труднощі при ковтанні їжі та інші проблеми з горлом. Гістамін міститься в помідорах, авокадо, баклажанах, майонезі, грибах, оцті, соліннях, ферментованих продуктах і багатьох штучних консервантах і барвниках, що використовуються в харчових продуктах.

Перероблені м’ясні продукти. М’ясо і яйця містять багато білків, які сприяють виробленню слизу, що сильно дратує горло дитини. Найгірше перероблене м’ясо. Дітям краще підійдуть Риба і екологічно чисте м’ясо.

Читайте також:  100-річна американка дала пораду, як дожити до таких років

Молочні продукти. Тваринний білок, що міститься в молочних продуктах, може викликати надлишок слини і слизу, що утруднить ковтання. Тому не давайте дітям занадто часто сир, вершки, крем-супи і соуси на основі вершків взимку, рекомендує The Health Site.