Дослідники запропонували для збільшення тривалості життя крупу, яка не тільки допоможе схуднути, але і знизить ризик серцево-судинних захворювань, раку і діабету на 17%. Сьогодні, коли багато хто перебуває в групі ризику по коронавірусу, настав час звернути увагу на здоров’я, пробувати готувати страви з новими інгредієнтами.

У дослідженні протягом 14 років брали участь понад 365000 добровольців у віці 50 років і старше. Вчені вважають, що щоденне вживання в їжу миски кіноа, цільного зерна і волокон злаків може знизити ризик передчасної смерті.

Так, чашка вареної кіноа містить 118 мг магнію, повідомляє Express.

Читайте також:  5 способів допомогти печінці бути здоровою

Кіноа – це багатий білком “суперпродукт”, хлібна зернова культура, яку хвалять люди, які піклуються про своє здоров’я. Вона багата білком, допомагає людині відчувати себе більш сильним протягом тривалого часу, а також худнути. Більш того, кіноа – відмінне джерело заліза, фолієвої кислоти, клітковини і антиоксидантів.

Керівник дослідження, доктор Лу Ци сказав:”споживання цільного зерна і клітковини злаків може знизити ризик смертності від усіх причин і мінімізує ризик хронічних захворювань, таких як рак, хвороби серця, діабет і респіраторні захворювання”.