ГоловнаНовини Здоров'яНазвана справжня головна причина раку легенів

Названа справжня головна причина раку легенів

Забруднення повітря є головною причиною розвитку раку легенів , як з’ясували експерти ВООЗ. Перед ними поставили завдання визначити основні канцерогени у навколишньому середовищі.
 
забруднення повітряКоли в свіже повітря потрапляють вихлопи автомобілів і шкідливі викиди від різних виробництв , то ця субстанція при регулярному проникненні в організм людини може викликати рак легенів. Про це офіційно заявили експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я. Шкідливі викиди класифіковані в якості канцерогенів , небезпечних для здоров’я людини.
 
Вчені з Міжнародного агентства дослідження раку також знайшли зв’язок між забрудненням повітря і пухлинними захворюваннями сечового міхура , хоча вона не є такою ж переконливою , як у випадку з раком легенів. Рівень шкідливих вихлопів між містом та сільською місцевістю істотно розрізняється , але експерти ВООЗ кажуть , що виявлена ​​ними зв’язок спостерігається у всіх точках планети. Отже , владі необхідно зробити серйозні кроки , щоб вирішити цю проблему.
 

” Повітря , яким ми дихаємо , стає отруєним коктейлем з субстанцій , що викликають рак , – говорить керівник групи дослідників доктор Курт Страйф . – Тепер ми знаємо , що вуличне забруднення повітря не просто ризик для здоров’я в цілому , але і головна причина раку легенів у навколишньому середовищі ” .

Зазначимо , що основною причиною раку легенів взагалі як і раніше є куріння , а також робота на шкідливому виробництві . Але в останні роки постійно збільшується кількість жертв цієї страшної хвороби , які ніколи не курили і не дихали на виробництві яким-небудь азбестом . Експерти вважають , що ці люди стають жертвами пасивного куріння , а також забруднень повітря . Їх породжують не тільки автомобілі і фабрики , але навіть використання побутових кухонних та опалювальних приладів.