ГоловнаНовини Здоров'яВчені розповіли, як впливає одне яйце в день на організм

Вчені розповіли, як впливає одне яйце в день на організм

Серйозна дослідницька робота, яка проводилася фахівцями з Університету МакМастера, підтверджує, що одне яйце в день не збільшує ризик серцево-судинних захворювань. Нові поради американських експертів не відповідають старим принципам харчування, проте збігаються з більш новими науковими теоріями.

Яйце

Вважалося, що яйця служать джерелом холестерину і насичених жирів, завдяки цьому їх часте вживання викликає занепокоєння щодо ризику серцево-судинних захворювань. Експерти Американської кардіологічної асоціації досліджували 177 000 чоловік з 50 країн і прийшли до висновку, що яйце в день жодним чином не сприяє збільшенню ризику серцево-судинних захворювань, навіть якщо вони вже знаходяться в анамнезі пацієнта. До того ж вчені не виявили зв’язок між вживанням яєць і рівнем холестерину в крові.

Читайте також:  Названі 5 продуктів для сніданку, які захищають від скупчення жиру на животі

Автор наукової роботи повідомляє, що нові результати не узгоджуються з підсумками більш ранніх досліджень, до того ж велика частина цих експериментів була незначного обсягу і не охоплювала велику кількість людей з багатьох країн.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News